ZBRITJE DERI 60%

Oxford ngjyrë lejla
Oxford ngjyrë lejla
Oxford ngjyrë lejla

HOTIÇ KOSOVA

Oxford ngjyrë lejla

Çmimi i rregullt €59,00 Çmimi në zbritje €39,00
Çmimi per njësi  per 
TVSH e përfshirë.

E bukur dhe e rehatshme