Skip to product information
1 of 3

HOTIÇ KOSOVA

Stileto lekurë origjinale ngjyrë rozë

Stileto lekurë origjinale ngjyrë rozë

Regular price €39,00 EUR
Regular price €79,00 EUR Sale price €39,00 EUR
Sale Sold out
Tax included.
Size
Sharm dhe prestigjioze.
View full details